Zwycięstwo Orlików, porażka Żaków

W swoich pierwszych meczach rundy wiosennej nasze dwie drużyny młodzieżowe grały z różnym powodzeniem.

Drużyna Żaków prowadzona przez trenera Bartosz Grąbkowskiego przegrała w swoim debiucie ligowym z ŁKS Łódź 1:18. Jedyna bramkę dla Victorii zdobył Leon Baliński.

Skład zespołu: Wojciech Zawora, Szymon Królikowski, Julia Damilak, Andrzej Walczak, Mikołaj Syguła, Tomasz Rainczuk, Michał Pawlak, Stanisław Fortecki, Leon Baliński, Oskar Pacyna, Wiktor Niedzielski, Adrian Łukasik, Jakub Kucharczyk, Grzegorz Zdziechowski, Maciej Rabiega

Z kolei drużyna Orlików trenera Łukasza Wijaty wygrała w Kutnie z miejscowym KS Kutno 8:0. Bramki dla Orlików zdobywali: Stanisław Nita x4, Wiktor Płoszaj x2, Bartosz Szymański i Jakub Saganowski. Tym samym zespół Orlików udanie zrewanżował się za porażkę w rundzie jesiennej na własnym stadionie.

Skład zespołu: Mikołaj Gajda, Konrad Bućko, Jakub Gruntkowski, Alex Woźniak, Kacper Damilak, Franciszek Kręgiel, Stanisław Przybycin, Bartosz Szymański, Wiktor Płoszaj, Stanisław Nita, Jakub Rzeźniczak, Konrad Kotlicki, Borys Seliger, Mikołaj Mitura, Jakub Saganowski.

Kolejne mecze ligowe nasza młodzież rozegra w piątek i sobotę 8-9.04. Orliki 8 kwietnia o godzinie 17:00 podejmą na własnym boisku drużynę Zjednoczonych Stryków, z kolei Żaki 9 kwietnia udadzą się do pobliskiego Konstantynowa, aby zmierzyć się o godzinie 10 z Włókniarzem Konstantynów.